Showtime

Capital T shtron iftar për 310 persona

05/15/2019 21:34
nga:Natyra

Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, (Capital T), ka shtruar sot një Iftar për 310 persona.

Këtë e bëri të ditur, humanisti Halil Kastrati, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Trimi sot e dhuroj Iftarin për 310 persona ne kuzhinën tonë si dhe ishte bashkë me ne në Iftar. Zoti e shpërbleftë”, ka shkruar Kastrati në Facebook./kk

 

07/16/2019 11:06

Zafir Berisha rrëfen momentin kur disa njerëz i dolën në pritë për ta vrarë