Showtime

Capital T nuk ndalet, gati këngën e re (Foto)

10/12/2017 18:10
nga:SH. L

Ai padyshim është repartisti i cili ka sjellur më së shumti këngë kohëve të fundit.


Kao pas bashkëpunimeve të fundit, atë me 2po2 dhe atë me Lyrical Son dhe Vig Poppa, Capo po vjen me këngë të re.

Përmes një fotografie të hedhur në rrjetet sociale, reperi tregoi se shumë shpejt do vjen ky projekt.

Duke mos zbuluar detaje të tjera, Capital la në pritje fansat e tij të shumtë./