Showtime

Capital T në videon e fundit i preu flokët, sot publikon imazhin e parë me stil të ri (Foto)

02/28/2018 21:58
nga:A. R.

Capital T dhe Majk është paralajmëruar se së shpejti do të sjellin një këngë të re.

Por, paraprakisht reperi prishtinas ka sjell një projekt të ri, për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje.

“Veç fillimi”, titullohet projekti i Capital T, të cilën e ka shoqëruar edhe me video, por për të cilin nuk ka dhënë detaje, duke kufizuar kështu fansat nëse bëhet fjalë për një klip, apo një dokumentar rreth karrierës së tij, të paralajmëruar tash e një vit.

Aty këngëtari shihet teksa i prenë flokët si pjesë e imazhit të ri, ku shihet këngëtari me flokë të shkurtër.

Gjersa vet sot ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shihet me flokë të prerë me rastin e 27 vjetorit të lindjes.

Kujtojmë se “I pakapshëm” mban titullin kënga e fundit e reperit, tekstin e të cilit e ka shkruar Truekapo.

Ndryshe, Capital T do të sjell edhe shumë këngë të tjera gjatë vitit 2018. /Telegrafi.

https://www.instagram.com/p/BfwI1Zghbt1/?taken-by=truekapo

08/10/2020 10:59

Capital T tregon rezultatin e ushtrimeve nga palestra