Showtime

Capital T bën publike lidhjen e tij, publikon dhe fotografi me të dashurën

10/11/2018 16:28
nga:L I

Capital T ka qenë gjithmonë i rezervuar në media sa i përket lidhjes së tij private, shkruan GazetaBlic.

Por, mrekullia ka ndodhur kësaj radhe!

Ai më në fund ka bërë publike lidhjen e tij, duke publikuar dy fotografi me të dashurën.

Në njerën foto përkrah saj, ndërsa tjetra teksa çifti kanë kapur duartë.

Pavarësisht kësaj, Capital nuk ka zbuluar emrin e saj. /GazetaBlic