Showtime

Candice Swanepoel mahnit me linjat e saj trupore

02/22/2021 19:56
nga:Flutura Gashi

Modelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj seksi në bikine.

Ajo ka treguar se edhe për nga është frymëzuar për këto foto.

“Inspiruar nga natyra nga qielli i kaltër dhe oqeani”, ka shkruar ajo.

Superylli i pistave të modës, Candice Swanepoel ka shpërndarë dy imazhe në Instagram vikendin që lamë pas derisa duket sensacionale.

Modelja 32 vjeçare nga Afrika e Jugut ka treguar trupiun e saj të tonifikuar derisa ka pozuar në bikine të kaltra që janë edhe bikine të linjës që ajo ka reklamuar Tropi cof C Line”.

Ajo ka thënë së për fotografitë është inspiruar nga oqeani dhe qielli i kaltër. /GazetaExpress/