Lajme

Buzhala nis peticion drejtuar Kuvendit të Kosovës

01/07/2018 18:34
nga:M H

Gazetari, Berat Buzhala ka nisur një peticion drejtuar Kuvendit të Kosovës, raporton Gazeta Blic.

Buzhala përmes këtij peticioni ka kërkuar që të ratifikohet Demarkacini me Malin e Zi, dhe të mos shfuqizohet Gjykata Speciale.

Detaje të tjera i gjeni këtu në LINK

01/20/2018 08:33

Kuvendi nuk mund të bëjë asgjë, Specialja vendos vet për ekzistencën e saj