Cool

Burrit të verbër i bien milona dollarë nga çanta, shikoni si reagojnë qytetarët (VIDEO)

10/12/2017 20:07
nga:D.I

Disa qytetarë kanë rënë pre e një videoje gazmore, ku një i ri shtiret si i verbër teksa po udhëton me një çantë plot me para.

Ai hap çantën në rrugë për të derdhur paratë dhe shikon si do të reagojnë qytetarët. Po ju si do të vepronit nëse do të ndesheshit me një rast të tillë të vërtetë?

03/16/2018 12:24

​ Vjen reagimi i parë kundër sheshit “Adem Jashari”