Sporti

Burnley – Man City, formacionet zyrtare

12/03/2019 20:32
nga:Lorik J

Skuadra e Burnley sonte mirëpret Manchester City në stadiumin ‘Turf Moor’

Manchester City dhe Burnley ndodhet në vendin e tretë me 29 pikë, kurse Burnley në vendin e 10’të me 18 pikë, përcjell GazetaBlic.

Një orë para fillimit të duelit janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Burnley XI: Pope; Bardsley, Tarkowski, Mee, Pieters; Lennon, Cork, Drinkwater, Mcneil; Hendrick, Wood.

Man City XI: Ederson; Walker, Otamendi, Fernandinho, Angelino; Rodrigo, Silva, De Bruyne; Bernardo, Sterling, Jesus.

/GazetaBlic/