Sporti

Bundesliga 2: Paqarada sërish startues, Halimi dhe Muslija në bankinë

05/23/2020 12:46
nga:Mergim Rreci

Leart Paqarada do ta nis nga minuta e parë ndeshjen që skuadra e tij Sandhausen e zhvillon kundër Regensburg në kuadër të Bundesliga 2, me fillim nga ora 13:00.

Në bankinë për këtë ndeshje, është lënë mesfushori Besar Halimi, i cili pritet të inkuadrohet në pjesën s dytë.

Në bankinë është lënë edhe Florent Muslija, në përballjen mes Osnabruck dhe Hannover