Lajme

Bulliqi në Qeveri?

02/28/2018 13:17
nga:Gazeta Blic

Kryeministri Ramush Haradinaj bashkë me Liderë tjerë të partive politike janë duke zhvilluar takim brenda në Qeverisë me deputet e Listës Serbe.

Kjo për ta bindur Listën Serbe për të qëndruar në seancën ku pritet ratifikimi i demarkacionit.

Mirëpo, gjatë takimit të kryeministrit me LS-në, është parë duke hyrë edhe gjeografi Shpejtim Bulliqi.

Kujtojmë, se raporti i tij është pranuar në marrëveshjen e re të arritur mes përfaqësuesit e partive, si raport orientues.

01/24/2020 12:48

Bulliqi: Po bëhet luftë speciale për t’i përçarë Vetëvendosjen dhe LDK-në