Showtime

Bukuroshja që adhuron Messin dhe Cristianon

02/21/2020 20:28
nga:M K

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo.

Ajo ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

03/25/2020 10:25

Ronaldo synon largimin nga Juventusi, dy opsionet kryesore për të ndryshuar ambient