Sporti

Budallallëku i Munishit | Nuk përfill lutjet shtetërore, ndërpren karantinën

03/17/2020 18:31
nga:M K

Vazhdon me të bëmat e tij prej karizmatiku.

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi nuk i ka zbatuar urdhërat morale shtetërore, pasi është parë në një bjeshkë, duket se me të birin e tij, përcjell GazetaBlic.

Ai ka pranuar nominimin nga miqtë e tij lidhur me një lojë që ka marrë përmasa të gjera, ku parashihet ushtrime fizike, por në shtëpi.

Një gjest i pahijshëm ky nga njeriu që po synon titullin pas një kohe të gjatë, megjithëse tani duket të jetë në rrugë të mirë.

Për më shumë shikoni videon:

Pranova nominimin nga Tahir Batatina , Emin Bajrami dhe Avni Bytyqi . Nominoj # Tandemin dhe mikun timë Enver Prapashtica # Dardan Berisha mreti i basketbollit # Dhe Presidentin tim Arsim Kabashi Cima.

Publiée par Ismet Munishi sur Mardi 17 mars 2020

/GazetaBlic/

07/26/2020 15:42

Pasi s’arriti të bëhet kampion, Ismet Munishi tani luan rolin e filozofit – Falenderon klubin e tij dhe thumbon kundërshtarët