Showtime

Britney shfaq trupin seksi në videon e fundit

01/13/2018 18:43
nga:Lorik J

Britney Spears publikoi një video sexy në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja u shfaq me tri veshje të ndryshme dhe shihet duke bërë disa lëvizje.

Shumë pëlqime e komente erdhën brenda pak minutash, shikojeni videon:

Rebel just for kicks!!!!! 🤓🎀😎😉

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

01/11/2018 20:31

A është fejuar Britney Spears?