Showtime

Brenda shtëpive të yjeve të estradës shqiptare, secila më luks se tjetra

07/24/2019 12:51
nga:L I

Duke qenë se kanë vite që janë pjesë të estradës shqiptare, kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë ende të angazhuar me koncerte apo kampanja të ndryshme, një pjesë e këngëtarëve shqiptarë bëjnë jetë luksi, shkruan GazetaBlic.

Veturat e shtrenjta, rrobat firmato, udhëtimet e shpeshta jane vetëm disa nga përfitimet që kanë nga muzika.

Jo vetëm këngëtarët, por edhe partnerët e familjet e tyre mirëqenien e kanë të garantuar.

Ani pse Kosova njihet si treg i vogël për shumëçka, e sigurisht edhe për artin, këngëtarët duket se nuk e kanë këtë sfidë.

Jeta luksoze që bëjnë nuk përfundon këtu. Kjo dëshmohet edhe me shtëpitë e apartmentet që ata kanë, të cilat duken qartë të punuara me plot shije.

Madje, disa prej tyre nuk hezitojnë aspak t’a shfaqin luksin e tyre sa herë që u ofrohet mundësia në rrjete sociale, duke treguar kështu pjesë të ambienteve ku jetojnë./GazetaBlic

Ermal Fejzullahu

Teuta Krasniqi

Ledri Vula

Morena Taraku

Lumi B

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Adelina Tahiri

Afërdita Dreshaj

09/16/2020 16:17

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas