Showtime

Brenda shtëpisë së Skerdit: Nisin përgatitjet para lindjes së fëmijës

09/11/2019 18:59
nga:L I

Rep-artisti i mirënjohur shqiptar, Skerdi Ago në muajin gusht ka dhënë lajmin se ai së shpejti do të bëhet baba.

Këtë artisit e ka bërë të ditur në Instagram ku ka publikuar një fotografi të fejuarë së tij, Vesa Ramës e cila ka shfaqur barkun e fryrë.

Kurse, sot ai me anë të një postimi në Instasotry ka treguar se çifit ka blerë shtratin e fëmijës.

Skerdi dhe gazetarja e njohur, Vesa Rama u fejuan në muajin janar të këtij viti. Fejesa e tyre bëri bujë mediatike dhe dyshja vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë.