Showtime

Brenda shtëpisë së saj lukzose, Edona Llalloshi vjen tejet atraktive

01/24/2020 20:42
nga:Mergim Rreci

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është një emër i njohur në skenën muzikore.

Ajo është e veçantë dhe e dalluar në shumë aspekte, sidomos në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet aktive për ndjekësit e saj, Edona shpesh është pjesë e mediave rozë për postimet që bën.

Këtë herë ajo ka shkrepur një imazh të veçantë me një veshje unike, brenda ambientit të shtëpisë.

Se sa bukur duket këngëtarja, mund ta shihni në këtë foto.