Showtime

Brenda shtëpisë së Jon Gjebreas festat marrin ngjyrën e dashurisë!

12/04/2017 09:42
nga:N S

Festat e fundvitit duket se kanë ardhur edhe në shtëpinë e djalit të moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Joni.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një pjesë të arredimit dhe gjithashtu një ëmbëlsirë festash mjaft të këndshme. Krahas fotosh ai ka shkruar se kjo ëmbëlsirë është përgatitur nga e dashura e tij Merlin. Duket se këto do të jenë festa mjaft të bukura për Jonin, pasi krahas familjes së tij ai po i kalon pranë personit të zemrës./Gazeta Express/

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!