Showtime

Brenda shtëpisë së dekoruar të Ledina Çelos

12/07/2017 11:01
nga:N S

Edhe këngëtarja Ledina Çelo e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

 

Pamje nga shtëpia e dekorur ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Në këto fotografi Ledina shihet me fëmijët e saj ndërsa të tre bashkë duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Nuk ka pasur se si të mungojë babadimri dhe dhuratat.

07/19/2018 21:51

Pasi e akuzoi se këndoi ‘playback’, Ledina Çelo sulmon sërish Elvana Gjatën