Cool

Brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton

11/22/2019 12:02
nga:Gazeta Blic

20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë por jo nga Washington- i.

Në fotot e realizuara për Architectural Digest shihen kënde të ndryshme të shtëpisë neo-xhorxhiane; përfshirë pishinat, serrat dhe oborret.