Showtime

Brenda festës së vajzës të Valdrin Sahitit, Bellës

05/17/2018 12:55
nga:L I

Bella, anëtarja më e re e familjes Sahiti, vajza e dizajnerit të njohur shqiptar Valdrin Sahiti, u lind në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vogëlushja që tani është shtetase amerikane sepse kjo e drejtë i takon me tu lindur atje, ka ardhur në Kosovë ku është pritur ngrohtë nga familja e saj e miqtë e familjes.

Në një ambient të rregulluar në detaj, Bella u prit mjaft ngrohtë nga miqt dhe familjarët e Valdrin Sahitit.

Çifti Sahiti kurorëzuan lidhjes e tyre me martesë, vitin e kaluar. Ai dhe Edita Ramadani kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë tejet private, të mbajtur në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, ku veshjet e të dyve u stiluan nga vet disejnatori.

01/20/2019 00:17

Donika Kada me një lajm për shtesat e fëmijëve