Showtime

Brenda ditëlindjes përrallore të Morena Tarakut

04/01/2021 21:33
nga:V R

Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e 28-të.

Modelja dhr kënëgtarja e njohur kosovare këtë ditë të veçantë për të nuk kishte si ta festonte ndryshe përveç se me një aheng super luksoz, përcjell Gazeta Blic.

Bukuroshja ka publikuar pamjet nga festa e organizuar për të, ku padyshim vëmendjen më të madhe kishte ajo dhe dukja e saj super joshëse.

Në festën e saj nuk mungonte pothuajse asgjë duke u kujdesur deri në detajet e fundit, teksa Morena shihet e veshur në një fustan të tejdukshëm duke theksuar linjat e saj.

Nga pamjet e publikuara, Morena tregoi se ajo ka festuar ditëlindjen në shtëpinë e saj në Stmaboll, aty ku ajo jeton prej vitesh./Gazeta Blic

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)