Showtime

Brad Pitt nderohet me çmim në festivalin e filmit në Santa Barbara

01/23/2020 21:38
nga:N S

Brad Pitt jo vetëm në ‘Golden Globes‘ dhe ‘SAG Awards’, u nderua me çmim edhe në Santa Barbara.

Pitt u nderua në Festivalin e 35-të Ndërkombëtar të Filmit në Santa Barbara për kontributin e tij të gjatë në industrinë e filmit dhe performancën e tij të lavdëruar, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Pitt ishte veshur me një pamje krejtësisht me ngjyrë të zezë. Këmishë të zezë të veshur nën një pallto kostumi këpucë me ngjyrë të zezë dhe pantallona të zeza. Pitt nuk u pa vetëm në këtë ngjarje, ai mori tituj në festivale tjera.

Aktori u takua me ish gruan Aniston në ‘SAG‘,  e vezhgoi ishin e saj në prapaskenë teksa ajo i fliste audiencës.

Ndryshe, Pitt nuk ka asnjë film të hedhur në treg për vitin 2020.

/GazetaBlic./

09/17/2020 13:13

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt bashkohen sërish, këtë herë për bamirësi