Showtime

Brad Pitt fytyra kryesore e fushatës së Brionit në Pranverën 2020-të

01/15/2020 12:47
nga:N S

Brad Pitt vazhdon të ketë një vit karrierë të sukseshme në vitin 2020 – dhe kjo sapo fillon.

Në mesin e sezonit të tij të çmimeve yjore të fituara në shfaqjen e filmit ‘Once Upon a Time’ në Quentin Tarantino në Hollywood, aktori 56-vjeçar është shfaqur si pika qendrore e fushatës së Brionit në Pranverën 2020 , shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

‘Unë gjithmonë kam admiruar modelet elegante dhe të përjetshme të Brionit,‘ tha Pitt, i cili është një ambasador për markën me qendër në Romë, sipas WWD. ‘Marka ka për qëllim kreativitetin, cilësinë dhe përsosmërinë’.

Imazhet u shkrepën nga fotografi Mikael Jansson në Los Angeles, sipas Brionit, pasi seria e portreteve dallohet me një atmosferë intime që bie ndesh me personalitetin e fortë të Pitt dhe që sjell sensin e tij ikonik të stilit në një përzgjedhje në të mirën e Brionit të gatshme për t’u veshur dhe veshja e mbrëmjes nga Koleksioni Pranverë / Verë 2020.

Krahas Pitt aty të ftuar do të jenë edhe personalitete tjera.Brion, ka veshur artikujt e tyre të përshtatshëm për ngjarje të mëdha kinematografike, përfshirë Golden Globes në fillim të këtij muaji, dhe në Festivalin e Filmit në Kanë të vitit të kaluar dhe Festivalin e Filmit në Venecia.  Brioni gjithashtu është parashikuar të nxjerrë një linjë me botim të kufizuar të artikujve të nënshkrimit Brad Pitt, duke përfshirë një kostum dhe tuxedo, që do të publikohet më vonë këtë vit, sipas WWD.

Pitt mori çmimin në ‘Golden Globe’ për performancën më të mirë nga një aktor në një rol. Ai është favorizuar shumë për të fituar Oskarin e tij të parë të aktrimit për rolin, konkurent janë edhe ikonat Tinseltown: Al Pacino dhe Joe Pesci i irlandezit, Ylli i Dy Popeve, Anthony Hopkins dhe Tom Hanks.

/GazetaBlic./

06/20/2020 09:24

Pas kaq shumë kohe, Angelina Jolie zbulon arsyen e ndarjes nga Brad Pitt