Lajme

Borë në Maqedoni do të ketë për fundjavë

11/14/2017 23:00
nga:M H

Sipas Drejtorisë për Punë Hidro-meteorologjike në Maqedoni në vendin tonë borë duhet të bjerë për fundjavë.

Nëpër qytete dhe vendbanime do të ketë rreshje shiu kurse nëpër male do të ketë borë me intensitet të dobët.

Cikloni që do t’a kaplojë Maqedoninë pas ditës së premte (17 nëntor) do të reflektohet nga cikloni që është duke lëvizur nga Italia dhe Kroacia.