Lajme

Borë e madhe edhe në Drenicë

10/07/2017 11:46
nga:A. R.

Si rrallë në ndonjë vend tjetër në Kosovë, në Drenicë sot ka rënë borë e madhe ku trashësia e saj ka shkuar mbi 20 centimetra.

Në këtë video mund të shihni më së miri nivelin e borës atje, kurse borë e madhe ka rënë edhe në Bogë, Sharr dhe shumë vende tjera të Kosovës.

06/26/2019 23:54

LAJMI I FUNDIT: Juventusi arrin akordin me De Ligt, 12 milionë euro në sezon