Showtime

Bora Zemani trondit me foton e fundit!

11/30/2017 19:59
nga:N S

Gjatë ditëve të fundit moderatorja Bora Zemani dhe Dj Vin Veli janë vënë sërish në qendër të vëmendjes mediatike dhe shkak është bëtë sërish lidhja e tyre.

Sipas mediave çifti i ka dhënë fundi lidhjes së tyre, ndërkohë që asnjëri prej të dyve nuk është shprehur rreth një fakti të tillë.

Madje gjatë ditës së sotme gazetarja sportive Bora Zemani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese dhe krahas saj shkruan: “Duhet të iki apo të qëndroj”. Ende nuk dihet saktësisht se çfarë bëhet me çiftin./Gazeta Express/

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!