Showtime

Bora Zemani e bukur dhe seksi (Foto)

11/26/2017 13:38
nga:N S

Prezantuesja e njohur e Top Chanel, Bora Zemani di të vishet me shumë stil.

 

Ajo kap publikuar fotografinë e radhës në Istagram ku duket e veshur me shumë stil- shkruan Indeksonline.

 

Ajo duket e bukur dhe seksi.

Kujtojmë se Zemani është njëra ndër prezantueset më të bukura shqiptare.

 

02/03/2018 20:48

10 fotografi ky Bora Zemani ia ka qit “tymin” internetit me foto super seksi