Showtime

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’

01/19/2020 14:35
nga:N S

Morena Taraku, sot publikoi një video e zhveshur duke bërë dush me të cilën mori komente të shumta.

Krahas ndjekësve të saj edhe koleg i komentuan, shkruan GazetaBlic.

Robert Berisha ishte ai i cili i shkroi një koment.

View this post on Instagram

MOOD: IDGAF 🚿

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

‘Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip  spo livrit hiq hallall puna’, i ka shkruar ai.

Edhe këngëtarja, Adelina Tahiri i ka shkruar një koment duke u mahnitur me linjat e Morena Tarakut.  ‘Woww babyy’, i ka shkruar ajo.

Kjo e fundit mori komente nga ndjekësit jo edhe të pëlqyera. ‘Ban dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar. qysh e ki babgjyshin oj bi’, ishin disa nga komentet duke iu drejtuar për bashkëshortin e saj.

/GazetaBlic/

 

07/02/2020 08:56

Adelina Tahirit i ka hy vetja n’qef, tutet se po e kap mësyshi