Lajme

BlicInterview sonte iu sjellë rrëfimin special për heroin, Agim Ramadani – i ftuar është Xhafer Gashi

04/26/2019 17:56
nga:Gazeta Blic

Sonte duke filluar nga ora 22:00  “BlicInterview me Astrit Gashin” iu sjellë një rrëfim special për heroin e kombit, Agim Ramadani.

Klan Kosova dhe Gazeta Blic sonte me fillim në ora 22:00, rrëfehet ekskluzivisht Xhafer Gashi, bashkëluftëtar dhe zv. Komandant në Betejën e Koshares.

– Si erdhën në Koshare Xhafer Gashi dhe Agim Ramadani?

– Çfarë lidhjesh kishin me LKÇK-në?

– A ndodhi përplasja e brendshme në mes luftëtarëve në Koshare?

– Kush humbi dhe kush fitoi?

Sonte me fillim në ora 22:00 në “BlicInterview me Astrit Gashin” flet ekskluzivisht, Xhafer Gashi. Mos e humbisni!

/ © GazetaBlic /

BlicInterview sonte iu sjellë rrëfimin special për heroin, Agim Ramadani – i ftuar është Xhafer Gashi

Sonte duke filluar nga ora 22:00 "Blic InterView me Astrit Gashin " iu sjellë një rrëfim special për heroin e kombit, Agim Ramadani.Në Klan Kosova dhe GazetaBlic sonte me fillim në ora 22:00, rrëfehet ekskluzivisht Xhafer Gashi, bashkëluftëtar dhe zv. Komandant në Betejën e Koshares.- Si erdhën në Koshare Xhafer Gashi dhe Agim Ramadani?- Çfarë lidhjesh kishin me LKÇK-në?- A ndodhi përplasja e brendshme në mes luftëtarëve në Koshare?- Kush humbi dhe kush fitoi?Sonte me fillim në ora 22:00 në "BlicInterview me Astrit Gashin" flet ekskluzivisht, Xhafer Gashi. Mos e humbisni!

Publiée par GazetaBlic sur Vendredi 26 avril 2019

04/12/2019 22:48

Hisen Berisha rrëfen momentin e rënies së Agim Ramadanit!