Cool

Bleu shalqi në treg, pasi e hap mbetet “pa fjalë”

05/14/2019 15:30
nga:L I

Një grua është shokuar kur është kthyer nga tregu, pasi ka parë që fruti i saj i preferuar kishte një pamje tjetër në brendësi.

Gruaja sapo ka mbërritur në shtëpi ka prerë shalqirin, por ka mbetur e befasuar pasi ka parë se ngjyra e tij nuk ishte e kuqe si zakonisht, por e verdhë, transmeton lajmi.net.

Ajo që e la më shumë të habitur ishte shija e shalqirit, e cila, sipas saj, ishte jashtëzakonisht e ëmbël.

Shalqni me ngjyrë të verdhë, është një nga frutat më të kërkuar dhe më të pëlqyer ne botë.