Showtime

Blerona Zeqirit gati t’i eksplodojë gjoksi në dasmën e Bleros dhe Afronës!

09/22/2019 12:46
nga:N S

Mbrëmë kurorëzuan dashurinë me martesë Blero dhe Afrona.

Në dasmën e çiftit të ftuar ishin edhe një numër i mysafirëve, duke përfshirë edhe artistë, aktorë dhe moderator, shkruan GazetaBlic.

Moderatorja e njohur shqiptare, Blerona Zeqiri ishte e ftuar mbrëmë e cila mori vëmendjen me dukjen e saj. Blerona, kishte zgjedhur të vesh një fustan ngjyrë ari, të cilin e kishte kombinuar  me një lidhëse në kokë në pjesën e sipërme kishte ekspozuar gjoksin e saj. Po ashtu, mbathur mbante edhe një palë këpucë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit fotografi në rrjete sociale.

Ndryshe, Blerona së fundi po komentohet për dukjen e saj për shkak se ka humbur shumë peshë dhe po duket më bukur.

/GazetaBlic/

05/17/2020 16:58

Blerona Zeqiri sa nuk ‘thehet’ duke ekspozuar të pasmet