Showtime

Blerona Zeqiri me pozë joshëse para kamerës, nuk lë anash ekspozimin e gjoksit gjigant

04/15/2019 17:12
nga:Natyra

Moderatorja kosovare Blerona Zeqiri ndan shpesh postime me ndjekësit e saj në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto e veshur ne të zeza.

Blerona, me flokët e saj të zeza të lëshuara, e veshur me të njëjtën ngjyrë  ka marrë një pozë joshëse.

Një detaj që mund ta shohim në foto, është se ajo ka ekspozuar paksa edhe gjoksin e saj.

Shikoni imazhin më poshtë:

Ndryshe, Blerona numëron rreth 135 mijë ndjekës në rrjete sociale./GazetaBlic/

09/22/2019 12:46

Blerona Zeqirit gati t’i eksplodojë gjoksi në dasmën e Bleros dhe Afronës!