Showtime

Blerona Zeqiri + futbolli – Reagim të këtij lloji s’keni parë e dëgjuar

09/11/2019 21:01
nga:L I

Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic.

Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e tyre edhe artistët Blero dhe Meda, si dhe moderatorja Blerona Zeqiri.

Kjo e fundit pa nga afër ndeshjen, për të drejtuar më pas një festë që ishte organizuar në Southampton për shqiptarët.

Në videot e publikuara në Instagram, gjatë momentit kur Blerona ndodhej në stadium për të parë ndeshjen, reagimi epik i saj ishte kur shënoi golin e dytë futbollisti Valon Berisha.

Më poshtë shihni videot: