Showtime

Blero momente relaksi me Tarën dhe Afronën në parkun e Gërmisë

05/26/2018 17:00
nga:L I

Blero po e kalon këtë të shtunë me tri zemrat e tij!

Këngëtari Blero Muharremi ka shfrytëzuar këtë ditë vikendi me diell për ta kaluar pranë të fejuarës së tij Afronës vajzës Tarës dhe qenit të tyre.

Ata i mirëpriti sot parku Germia, ku po kalojnë momente të lumtura pranë njëri tjetrit.

E këto çaste Blero i ka ndarë bashkë me ndjekësit e tij në Instagram.

Blero nuk e ka komentuar me shumë fjalë këtë shëtitje vetëm se videon e ka shoqëruar me tre zemra.