Showtime

Blero është gati të bëhet sërish baba?!

02/25/2018 10:44
nga:A. R.

Jeta e tij ka qenë gjithnjë në fokus të mediave, shkruan Gazeta Blic.

Që nga martesa e parë dhe ndarja me aktoren Teuta Krasniqi bëri bujë të madhe në shtypin rozë, që vazhdon të përflitet akoma. Megjithatë, Blero tani është tejet i lumtur në krahët e blogeres Afrona Dika, të cilat kanë 3 vite që janë së bashku.

Nga martesa e parë ai ka një vajzë, Tarën ndërsa tani thotë se jam gati sërish të bëhem baba kur të vie koha, dhe jo vetëm baba i një fëmije por edhe më shumë.

E përveç kësaj, artisti Muharremi ka treguar rreth banesës së rë që ka blerë me një shumë marramendëse, por që për të nuk do të thotë diçka e madhe.

Më shumë ndiqni intervistën. /GazetaBlic./

06/18/2020 09:07

Një bashkëshorte si Afrona Dika e emocionon tej mase Bleron nga largësia, shikojeni se çfarë ka bërë