Showtime

Blero dhe Afrona më të dashuruar se kurrë (FOTO)

02/14/2018 15:39
nga:L I

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë pa diskutim ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

Jeta e tyre private shpesh herë është bërë pjesë e medieve, por fansat e tyre vazhdojnë të kenë interes të madh për ta.

E sot në ditën e të dashuruarve është Afrona ajo që ka publikuar një fotografi së bashku me Bleron, ku çifti po duket më të dashuruar se kurrë.

https://www.instagram.com/p/BfLQ8gohFz0/?hl=en&taken-by=afronadika

Në anën tjetër është tejet i angazhuar me koncerte si brenda por edhe jashtë vendit, ndërsa projekti i fundit i tij është “1000” i lansuar me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë./GazetaBlic

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën