Showtime

Blero me dedikim për të dashurën, Afronën (FOTO)

02/21/2018 16:34
nga:L I

Këngëtari i njohur, Blero duket se më në fund ka gjetur rehatinë sa i përket dashurisë, shkruan GazetaBlic.

Janë bërë tre vite që ai dhe Afrona po shijojnë romancën e tyre.

Të shpeshta janë dedikimet që ata i bëjnë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

E edhe kësaj radhe nuk ka hezituar që ai t’ia shpreh dashurinë përmes një fotografie të publikuar në Instagram, fotografi kjo e realizuar në New York.

“Mbrapa çdo burri të suksesshëm është një grua e fortë” ka shkruar Blero.

mbrapa gjdo burri te sukseshem eshte nje grua e fort @afronadika ❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Ndryshe Blero është mjaft i angazhuar me koncerte, ndërsa projekti i fundit është “1000” i lansuar për rastin e 10 vjetorit të pavarësisë. Ai gjithashtu është duke punuar rreth projektit të ri, por që nuk ka dhënë detaje më shumë./GazetaBlic

08/16/2019 09:20

Afrona Dika shtatzënë?