Showtime

Blero dedikim dashurie për Afronën: Je arsyeja e jetës time

05/05/2018 10:21
nga:L I

Ata janë një nga çiftet më të përfolura në media, e krejt kjo për shkak të lidhjes së tyre shumë publike, shkruan GazetaBlic.

Flasim për këngëtarin Blero dhe modelen Afrona Dika të cilët kanë vite që janë të lidhur.

Ndonëse kur zihen i kemi parë shpesh të bëjnë shkrime në rrjete sociale, ata gjithashtu nuk hezitojnë t’i shfaqin njëri tjetrit dashurinë.

Këtë herë e ka bërë Blero përmes një fotografi të publikuar ku shihet së bashku me Afronën, duke i shprehur kështu dashurinë e madhe që ka për të.

“Eshte fakt qe jeta te qon ne qudira dhe ne rruge te pa parashikushme, eshte fakt qe jeta te zhgenjen dhe te shpreblen. Fakti qe ti je gjysma ime ma e mir, ma verteton qe gjithcka ne jete ndodhe per nje arsyeje dhe merr kuptimin e plot. TI JE ARSYEJA @afronadika #ZotiTeBekoft” ka shkruar Blero./GazetaBlic

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën