Showtime

Blero bëhet edhe ‘kamarier’ për Afronën, tregon kujdes maksimal për të fejuarën në pushime

06/15/2018 17:51
nga:Gazeta Blic

Këngëtari i njohur Blero, dhe e fejuara e tij, Afrona Dika janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Marok.

Ata janë duke qëndruar në kryeqytetin e Marokut, në Marrakesh.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Çifti kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga çastet e bukura që po kalojnë së bashku atje.

Duket se këngëtari Bleri e trajton mjaft mirë dhe me ëmbëlsi të fejuarën e tij.

Kjo e fundit, ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaq këngëtarin teksa i shërben asaj një pije me tabaka në plazh.

“Të dua, kamerieri më i mirë në botë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Përndryshe, çifti kanë tash e sa vite që janë të fejuar, ndërsa nuk kanë bërë ende të ditur nëse kanë në plan organizimin e një dasme.

06/18/2020 09:07

Një bashkëshorte si Afrona Dika e emocionon tej mase Bleron nga largësia, shikojeni se çfarë ka bërë