Showtime

Blero bashkë me Taren, përkrahin Kosovën: Pavarësisht rezultatit ne jemi krenar me ju djem

11/14/2019 17:37
nga:N S

Këngëtari Blero ka publikuar një imazh bashkë me vajzën e tij, Taren, duke i dhuruar përkrahje Kosovës në ndeshjen me Çekinë.

‘Pavarsisht rezultatit ne jemi krenar me ju djem‘, ka shkrua në fotografinë e postuar, shkruan GazetaBlic.

Babë dhe bijë, shihen të veshur me duksa me simbole të flamurit verdhë dhe kaltër.

Ndryshe, Kosova dhe Çekia do të perballen sonte nga ora 20:45.

/GazetaBlic/

01/01/2020 13:53

Do ta kalonin ndërrimin e viteve larg njëri-tjetrit, Blero ia bën befasinë e bukur Afronës