Showtime

Bleona shokon sërish! Shfaqet tërësisht nudo!

12/07/2017 14:55
nga:N S

Këngëtarja Bleona Qereti i është rikthyer fotove provokuese dhe seksi.

Edhe në setin e saj më të fundit fotografik Bleona i ka lënë shumë pak hapësirë imagjinatës, duke u zhveshur tërësisht nudo.

Me linja të përkryera dhe më në formë se kurrë këngëtarja ka arritur sërish të tërheqë vëmendjen.

 

12/09/2017 10:56

Këngëtarja shqiptare nuk e ka ndërmend të ndalet, ja si provokon vetëm në të brendshme