Showtime

Bleona shfaqet në të brendshme, ajo mahnitë me pamjen e saj

11/14/2017 18:01
nga:N S

Bleona Qerreti është një nga emrat që gjithmonë di të bëj zhurmë dhe të thyej tabutë, shkruan Gazeta Blic.

Këngëtarja bukuroshe, në Instagram ka postuar një foto ku ajo është shumë joshëse,edhe që pa dyshim ajo  tregon shumë qartë format e saj.

Bleona  ka realizuar një fotosesion ku ajo shfaqet vetëm  të brendshme, dhe ajo i çmend të gjithë me pamjen e saj.

Ndryshe, Bleona vazhdon të deklarohet single.

 

 

 

11/26/2018 15:49

Bleona Qereti lëshon një deklaratë të fortë për burrat!