Showtime

Bleona Qereti nuk ndalet duke provokuar, kjo është poza që morri midis qytetit (Foto)

10/01/2017 12:59
nga:N S

Ka kohë që Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo përmes rrjeteve sociale mundohet të jetë sa më afer fansave të saj.

E veshur me të zeza, ajo duket në formë të mirë dhe seksi.

Pa provokuar, pa zhveshje, Bleona duket kaq e thjeshtë dhe bukur.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj