Uncategorized

Bleona Qereti e tepron, poston foto ku shihet tërësisht e zhveshur në banjo

08/16/2019 12:11
nga:M K

Bleona Qerreti di të befasojë kohë pas kohe në paraqitjet e saj.

Këngëtarja e famshme shqiptare sapo i ka lënë pa frymë fansat e saj, shkruan IndeksOnline.

Lakuriq, me duart në gjoks, Bleona ka prezantuar siç e quan ajo punën që po bën për dietë.

Dhe sigurisht që komentet e fansave janë nga më të ndryshmet.

11/25/2019 17:20

“Kanë kaluar 25 vite”, Bleona Qereti kujton me nostalgji fillimet e karrierës