Showtime

Bleona lë me gojë hapur në “Xing me Ermalin”, por këtë veshje e kemi parë diku tjetër!

11/14/2017 21:38
nga:N S

Këngëtaren e njohur Bleona Qereti do e shohim këtë të shtunë në studion e komedianit Ermal Mamaqi në emisionin “Xing me Ermalin”.
Ajo do të shfaqet më provokuese se kurrë në këtë emision e veshur me një fustan të shkurtër, i cili të jep përshtypjen e një veshje për gjumë, por shumë seksi.

Të njëjtën veshje ajo e ka patur edhe në videon e publikuar në rrjete sociale në të cilën shfaqet duke ngrirë vezoret e saj, video e cila u komentua gjatë dhe shkaktoi mjaft reagim.

 

 

07/01/2018 22:00

Bleonës i del gjoksi ‘live’ në emision të Arian Çanit!