Showtime

Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur

10/13/2017 10:17
nga:N S

Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory.

Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net

Duke e mbuluar vetëm gjoksin me rruaza, Bleona dukej tejet seksi, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare njihet për pozat e saj ku del krejt e zhveshur dhe provokative, duke mos marrë shpesh komente të mira për gjërat që bën.

07/12/2018 19:48

Bleona Qerreti e ndezë rrjetin, publikon foto ku i shihet çdo pjesë e trupit pa mbuluar asgjë