Lajme

Bill dhe Hillary Clinton marrin pjesë në inaugurimin e Trump

01/03/2017 21:46
nga:Gazeta Blic

Ish-presidenti i SHBA-ve Bill Clinton dhe kandidatja demokrate për president, Hillary Clinton do të marrin pjesë në inaugurimin e presidentit të sapozgjedhur Donald Trump-së, më 20 janar 2017.

Lajmin e ka konfirmuar CNN duke thënë seClinton e cila humbi zgjedhjet për Presidente të SHBA-ve, do të jetë e pranishme në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri.

Ngjarja do të zhvillohet më 20 janar, 2017.

03/05/2020 19:56

Bill Clinton për herë të parë tregon arsyen përse bëri dashuri me Monica Lewinskyn