Showtime

Bill Clinton tundohet keq nga moderatorja kosovare: Nuk mund t’ia ndajë sytë

06/12/2019 17:12
nga:N S

Ish presidenti i ShBA-ve, Bill Clinton, sapo e ka përfunduar vizitën e tij në vendin tonë ku u shënua 20 vjetori i çlirimit nga forcat ushtarake serbe, shkruan Periskopi.

Në një episod gjatë kësaj feste, siç mund ta shihni në video dhe siç rrëfen një burim i Periskopit, z.Clinton nuk po mund t’ia hiqte sytë një moderatoreje kosovare, që mund të ketë qenë punonjëse në presidencën kosovare.

Emri i kësaj të fundit nuk bëhet i ditur.

Mësohet se edhe gazetarja është tunduar nga shikimi i z.Clinton derisa i ka kthyer shikimin duke qeshur në disa raste duke i prekur flokët e saj.

VIDEO

11/19/2019 11:17

Aktori i famshëm do ta luajë Bill Clintonin në filmin për skandalin seksual që parapriu intervenimin në Kosovë