Cool

Bill Clinton publikon një imazh, komenti i shqiptarit është epik!

11/13/2018 19:24
nga:Natyra

Ish presidenti amerikan Bill Clinton është aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ai publikon imazhe të ndryshme ku edhe merr komente të shumta nga njerëzit anembanë botës.

Së fundi ai ka ndryshuar fotografinë e tij në rrjetin sociale Facebook, dhe një koment i një shqiptari ka bërë shumë njerëz të qeshin.

‘Ku je Bill bir ta kom bo tag aty te personat me shkronjën B me ta qit një kafe, hale se ke qit’ ka shkruar dikush në koment.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/ 

 

11/19/2019 11:17

Aktori i famshëm do ta luajë Bill Clintonin në filmin për skandalin seksual që parapriu intervenimin në Kosovë