Lajme

Bill Clinton niset drejt Sheshit “Skenderbeu”

06/12/2019 11:15
nga:A. R.

Ish-presidenti Bill Clinton, tashmë ka dalur nga hoteli dhe është nisur në drejtim të Sheshit “Skenderbeu”, ku do të mbahet ceremonia zyrtare për nder të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës.